| Tentacle111 a întrebat:

Credeti ca imi merge Call Of Duty:Black Ops II pe Pc-ul meu?:
-Processor:Intel Core i3@2.20 GHz
-Installed memory (RAM):4.00 GB
-System type:32- bit operating system
?

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Eu am DLC-ul Revolution.
Da, se pot baga mape, dar nu prea le au atat de multi playeri si va fi mai greu sa jucati multi pe ele. O funda primesc si eu?

15 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Merge sigurwinking

| Just4Joker a răspuns:

Procesorul tau e prea slab.
Presupun ca ai laptop... Faci o mare greseala daca esti gamer si iti iei laptop.

| Tentacle111 explică (pentru Just4Joker):

Gamer? Adica ma joc jocuri mari pe laptop? Nu, pe laptop intru doar pe internet si pe facebook.Eu ma joc COD:BO2 pe PS3.Dar il vreau si pe laptop ca pot sa imi bag mai multe mape cu zombie. Daca as sti sigur ca imi merge l-as cumpara...

| Just4Joker a răspuns (pentru Tentacle111):

Nu merge. Procesor prea slab.
Joc si eu Black ops 2 pe '360, si pe PS3.
La grafica nici macar nu se compara cu cel de pe PC.
La ora actuala, PC-ul e instrumentul gamerilor.

| Tentacle111 explică (pentru Just4Joker):

Ok,m-am lamurit! Dar tu cate mape cu zombii ai? Ca am auzit ca poti baga mai multe, exbig grinie Rise; Green Diner, etc? Se poate?

| Tentacle111 explică (pentru Just4Joker):

Iti dau! Cum ti-ai cumparat DLC-ul Revolution? Si cat costa?

| Just4Joker a răspuns (pentru Tentacle111):

Pai, am luat un cupon cu bani (Microsoft points & GBP), l-am activat si apoi am downloadat DLC-ul.

| Tentacle111 explică (pentru Just4Joker):

Pe PC sau vreo consola?

| Just4Joker a răspuns (pentru Tentacle111):

Eu am DLC-ul Revolution.
Da, se pot baga mape, dar nu prea le au atat de multi playeri si va fi mai greu sa jucati multi pe ele. O funda primesc si eu?

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Minimum

CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
CPU Speed: Info
RAM: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS
OS: Windows Vista SP2 or Windows 7
Video Card: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB

| Tentacle111 explică:

Nu inteleg...am scris dxdialog in start run, dar nu imi arata ce ziceti voi! De exemplu:CPU? HDD? VIDEO CARD? Nu imi apare.

| AdrianL a răspuns:

Iti merge, dar nu ne-ai zis cat spatiu ai pe hdd si ce memorie video ai ca trebuie minimum 1 gb cica.si windows 7.

| Tentacle111 explică (pentru AdrianL):

Stiu,dar nu stiu unde sa caut sa imi arate...

| AdrianL a răspuns (pentru Tentacle111):

Apasa tasta windows+r sau intra in start run si scrie dxdiag acolo o sa iti apara tot despre pc si la display cata memorie video ai.