| Raluca2814994 a întrebat:

Buna, credeti ca pot pune un ssd m2 pentru acest laptop? https://www.emag.ro/......DDWM4NBBM/
Placa de bazza de pe el are slot pentru ssd m2? As dori un raspuns inteligent, de la cine se pricepe cu adevarat, deoarece nu vreau sa dau banii degeaba pe ssd m2 si sa nu aibe placa de baza slot pentru ssd m2.
Va multumesc pentru timpul acordat, va doresc tot binele din lume.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Are, o scris lumea in reveiws ca o pus m2. Dar vezi caa daca nu il pui in service autorizat ramai ramai fara garantie.