| Sℙoℕgⅇβob a întrebat:

Cu noua actualizare a aplicatiei whatsapp stiu ca cei care au Iphone au mult mai multe emoticoane si multe altele. Stiti cumva daca pot avea si cei cu Android? Sau cum putem face sa avem si noi aceleasi actualizari?

Răspuns Câştigător
| Teeeodora a răspuns:

Acele emoji-uri se vad asa pentru ca asa sunt scriptate in software-ul sistemului de operare. Pentru a le vedea la fel ca cei cu iPhone ar trebui sa mergi la un centru GSM pentru a iti schimba sistemul de operare Android in iOS.