| Miiki a întrebat:

Cum aflu codul PUK pe vodafone?(am abonament)

Răspuns Câştigător
| dasky90 a răspuns:

*222 apelezi apoi 12101 formezi pe tel...winking

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Steluta 100 diez

| Liviucu a răspuns:

Ai încercat la *100#?

| marpey16 a răspuns:

Pai. ori cu ajutorul contului my Vodafone. sau poti suna *222 si asculti acolo ce iti spune si completezi, ori te duci la un sediu Vodafone cu buletinul si numarul de telefon si ti-l da. eu asa am facut.

| RimePeHartie a răspuns:

Suni la *222-relatii cu clientii si spui ce problema ai

| ஜKiddutzaஜ a răspuns:

Uita-te pe cartela unde a fost si PINu

| deyutza_9162 a răspuns:

*128#
funda:X

| Stefan_9620 a răspuns:

La cartela stiu cal scrie pe pachet, la telfon cu abonament, e posibil sa trebuiasca sa-ti faci cont cu numarul de tel. pe site si sa ceri undeva acolo, nu stiu sigur daca te-am ajutat cu ceva sa-mi spui.