| Louise21 a întrebat:

Cum am spus in intrebarea de data trecuta nu mi se mai deschide Google Chrome. Am mai incercat sa il instalez si mi-a dat o eroare. Apoi am incercat sa instalez Mozilla Firefox si mi-a dat aceeasi eroare : http://i.imgur.com/mbU6h.jpg

Imi puteti spune de la ce e si cum as putea rezolva aceasta problema? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Ce anti-virus folosesti?
inainte sa iti intre in windows ce errori iti apare, fara sa faci nimic?

| shmata a răspuns:

Start-run-cmd
in cmd scrii "chkdsk c:" fara ghilimele
apoi dai restart la pc si incerci din nou.

Inainte de a porni windowsul, se va face o verificare a partitiei "C", nu dureaza mult

| Louise21 explică (pentru shmata):

Am incercat dar tot la fel sad Apare aceeasi eroare.

| shmata a răspuns:

Control panel-user accounts-new account

daca nici cu noul cont nu iti merge, reinstaleaza windows-ul