| vr6 a întrebat:

Cum as putea face o legatura intre un pc si un laptop, daca am un modem la care ste conectat laptopul prin wifi si un pc la care este conectat modemul printr-un cablu

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Deci daca vrei sa te joci ceva in retea cum ar fi cs sau altceva scoti calul din modem si il bagi in laptop. Deci cea ce inseamna ca o mufa e in calc o mufa in laptop. Ast funda love struck

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu merge sa pui rutter?

| vr6 explică:

Foca, ce spui tu acolo pot face si fara sa bag cablu in laptop :d imi gaseste la lan.eu vreau sa spun sharing sau ceva in genu:d sorry