| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa descarc melodii pe telefon? Pana acum le-am inregistrat, dar se aude prost. Am cautat pe net si am vazut ca nu merge pe reteaua Cosmote.As vrea sa nu dati comentarii urate, nu ma pricep la tehnologie.

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai..si nu conteaza in ce retea esti. Daca ai cablu de date, iti poti transfera melodii din calculator pe telefon. Funda? happy

| CuteKitten14 a răspuns (pentru Rebecca123):

Cablul de date e acelasi cu cablul prin care trimiti poze sau videoclipuri pe calculator? Daca e asa, am unul. Merci!

| Rebecca123 a răspuns (pentru CuteKitten14):

Da normal asa descarc si eu de pe comp in telefon.

4 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Depinde ce telefon ai!
Daca ai Siemens C72 e clar ca nu o sa poti asculta mp3 niciodata! whistling
Detaliaza putin problema ta, ca sa stim cum sa te ajutam! (ce telefon ai, ai net pe cartela).

| Inaripata a răspuns:

Daca esti pe android, atunci exista aplicatia uSound Ares. Pe iphone e mai greu. Descarci melodiile pe calculator, apoi le transferi pe itunes, atunci cand telefonul este conectat prin cablu de date cu calculatorul si descarcarea se realizeaza automat.