| Pricop_Smaranda_1982 a întrebat:

Cum as putea sa șterg conversația de pe laptop sau telefon... Adică sa nu se mai vada nici la persoana anunita... Dau funda! VA ROG AJUTATI-MĂ! Vreau sa nu se mai vadă nici la peroane căreia i.am scris mesajul. ca pe Instagram

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu merge.

| MCRgurl a răspuns:

Nu se poate, daca te referi la messenger. Odata ce mesajul a fost trimis si primit de persoana respectiva, nu mai poti face nimic sa stergi conversatia decat daca pui mana pe telefonul lor si o stergi tu de pe contul lor.Dar in rest nu.