| Dope a întrebat:

Cum as putea sa sterg un video de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| vali54 a răspuns:

Deci cand intri pe youtube sti sus in dreapta apare numele de utilizator al tau dai pe el si dai sectiunea videoclipuri daca il ai in romana si vezi toate video ale tale selectezi pe ala care vrei sa il stergi si dai pe actiuni sus si ii dai stergere casa il faci in romana te duci jos de tot unde scrie language daca il ai in engleza si schimbi in romana happy

1 răspuns:
| adrinelu a răspuns:

Cind intri pe youtube iti apare numele tau dai clic pe dinsul si iti apare o ferestruica si acolo este manager video dai clic si apoi ati apare o fereasta si acolo scrie istoric dai clic, dupa asta la fiecare video este cite o casuta si bifezi casuta si ma sus este eliminati.