| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy cum as putea sa vad daca cineva este online pe facebook fara sa il am la prieteni? funda!:*

Răspuns Câştigător
| elena445 a răspuns:

Dai pe net si scrie detector de facebook intai iti scrii adresa ta ca sa vezi daca iti da cum trebuie in functie de cum esti online etc si daca scrie bine scrii adresa celui care vrei tu sper ca mai inteles. Pa, pa.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E imposibil si daca l-ai avea daca se pune invizibil nu poti stii ce e de viata omului.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Multumesc de raspuns!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum. Daca il ai ca prieten iti apare in chat cand este online.Dar daca dezactiveaza chat-ul tot nu il vezi.Chiar si ca prieten.

| elena445 a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| anonim_4396 explică (pentru elena445):

Am promis funda, nu-i asa? Cu placere! Multumesc si eu de ajutor!

| infernu a răspuns:

Daca il aveai la prietenii scriai pe facebook,, online now'' si atunci vezii cine este pe invisible dintre prietenii tai