| mikko a întrebat:

cum fac ca la profilul de hi5 sa pun poza cu mine? [nu vreau sa creez aspect].

adica stiu de unde copiez codul pozei, dar nu stiu unde sa ii dau paste!

fundita pentru primul raspuns bun care ma ajutat!

3 răspunsuri:
| mikko explică:

Nu aia. la altceva ma refer

| Beykutza a răspuns:

Incarci fotografia care vrei dupa aia dai click pe ea sa o vezi si sus iti apare marcare prieteni, seteaza fotografia de profil sau ceva de genu si dai click acolo unde zice sa o setezi pe profil!

| Beykutza a răspuns:

Aaaaa ok gata mi-am dat seama... vrei sa iti creezi un profil...scuze!