| georgika94 a întrebat:

Buna cum fac daca mi-am uitat parola la facebook si nu vreau sa-mi fac altul cum sa mi-l recuperezi?

6 răspunsuri:
| Madellina a răspuns:

Cand intri pe pagina de facebook, sus in partea dreapta iti apare sub parola "Ti-ai uitat parola?". Apasa acolo si completeaza adresa de e-mail, vei primi ulterior un mail de la facebook.

| trăncănici a răspuns:

Adu-ţi aminte cu ce mail-adress ai făcut contul.Asigură-te că poţi accesa acea adresă repede.Pe pagina de logare fb,pune acea adresă şi la parolă,apeşi pe uitat.te pune să faci ceva formalităţi, dar va trebuie să schimbi parola. după ce ai scris noua parolă şi expediezi, accesează adresa de mail dată. acolo intri şi pe linkul ce ţi-l trimit ei, confirmi.Să nu uiţi iar paroloa, cel mai bine e s-o scrii pe ceva.

| Ovy_Ovy_1987 a răspuns:

Nu pot intra pe Facebook

| Ionela_Percu_1989 a răspuns (pentru Ovy_Ovy_1987):

Am uitat parola dela fezbc

| Roxy_Roxana_1999_O0qi a răspuns:

Buna cum fac ca nu mai stiu parola de Facebook

| Florentin_Teodor_1990 a răspuns:

Bună Cum fac mi am uitat parola la Facebook