| Dannadawnn a întrebat:

Cum fac sa imi descarc aplicatii pe telefonul Samsung Galaxy Mini S 5570, sistem android? Mi-am facut cont pe Google, dar imi zice ca nu am niciun telefon conectat la acesta.

Răspuns Câştigător
| AlexCucuCg a răspuns:

Vezi ca ai acolo in meniu iptiunea Market trebuie sa fi connectat la o retea wireles sau la netu de pe cartele id meu pasca_alex_2007

| Dannadawnn explică (pentru AlexCucuCg):

Pai eu am net pe calculator prin fibra, iar pe telefon nu am. e vreo solutie?

8 răspunsuri:
| AlexCucuCg a răspuns:

Si eu am android LG E510 da-mi funda si baga id meu pasca_alex_2007 si o sa-ti explic eu toate aplicatile pentru inceput si tot ce vrei despre android. chiar acum ma chinui sa fac gta 3

| AlexCucuCg a răspuns:

Nu conteaza tu ca sa poti descarca aplicati sau ce doresti tu vei avea nevoie de semnal wireles.sau net pe cartela. daca nu ai ramane a 2 varianta sa iei apk. de pe net sa le bagi in telefon si sa instalezi. baga id meu pasca_alex_2007 si am sa ti le trimit eu

| Dannadawnn explică (pentru AlexCucuCg):

Gata.Te-am bagat.

| BitKode a răspuns (pentru AlexCucuCg):

Ajutama si pe mine am un Samsung galaxy mini s 5570 si nu imi merge gta 3 pe el.am descarcat apk. si de pe net cu telefonul si de pe calculator...dar tot nu merge!crying

| AlexCucuCg a răspuns (pentru BitKode):

Salut tongue eu am gta 3 pe un LG. iti traba niste chestii descarcate deoarece daca iei doar apk. de la noi din tara nu se poate descarca fisierele. ele trebuie descarcate de pe net de catre tine baga id meu alexcucucg@yahoo.com si am sa iti dau eu fisierele

| BitKode a răspuns (pentru AlexCucuCg):

L-am bagat da si tu accept...

| Dannadawnn explică:

Daca am net pe calculator prin fibra, iar pe telefon nu...ce pot face?