| dirtyraccoon a întrebat:

Cum fac sa imi sterg contul de google si email-ul de pe telefonul vechi? Gen sa ii dau restart si sa stearga tot de pe el? Help me pleasee!

3 răspunsuri:
| andreisuceveanul14 a răspuns:

Pai daca dai reset, pierzi toate daca inclusiv contul si email_ul

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intri in Setari/Conturi/ si intri in Google (apasand pe el). Sus in dreapta ai 3 puncte. Apesi pe ele si-ti vor apare 2 optiuni: "Sincronizati acum" si "Sterge contul".
Procedezi la fel si cu e-mailul de Yahoo sau de la alti provideri.

| GavrilGabriel1999 a răspuns:

Ai putea resetezi telefonul, dar asta doar în ultimă instanţă. Îţi recomand să vorbeşti cu un specialist în internet.