| Belllla a întrebat:

Buna cum fac sa mi se vada doar poza de profil pe fb?, adica atunci cand dai sa vezi pozele cuiva, sa vezi doar poza de la profil. Funda! ( nici prietenii sa nu le poata vedea)

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Intri pe fiecare album in parte si sub fiecare alegi varianta "doar eu" iar la poza de profil selectezi "public".

2 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Iti privatizezi contul...intrii la poze...intrii la un album, iesi, dupa dai la "albume" si o sa iti apara in dreapta jos a albumului cine sa iti vada pozele.

| LuFacs a răspuns:

Intri pe poza de profil si din accea fereastra in dreapta sus langa numele tau iti apare iconita cu acel bust de om.De acolo trebui sa selectezi prima optiune. Daca nu merge dai clik pe a4a ''personalizat'' si o sa-ti apara o alta fereastra si de acolo trebuie sa mearga.