| Frandes_Larisa_2003 a întrebat:

Buna, cum fac sa nu mai faca nicinun sunet pe Snapchat atunci cand fac poza sau un video? Adica sunetul ala de inceput si sfarsit de videoclip siu de la camera foto, stiti voi care. Am oprit sunetul la telefon si tot face sunet cand fac poza pe snap.

2 răspunsuri:
| Margarita22000000000000000000000000000000 a răspuns:

Asa....filmezi videoul si dupa aia acolo jos unde arata voce de veverita robot etc este si semnul audio tras cu o linie inseamna mut apesi si videoul nu o sa aiba sunet! E adevarat eu am incercat si merge Ps: sm si eu Snaphat Dar la poza este asa si gatanu poti schimba,,, se va auzi