| TytyLuv a întrebat:

Cum imi pot pune doar un nume pe facebook ( de exemplu ma numesc Simona Andreea si sa fie doar Simona. )?

Răspuns Câştigător
| xXFrappeGirl a răspuns:

Buna,

Http://www.youtube.com/watch?v=gx1dbz_7vJE -> Uite un tutorial...
Iti trebuie un IP din Indonezia, asa cum iti arata tutorialul.
Eu zic sa iti pui 2 nume si sa nu te chinui cu schimbarea Ip-ului.
Funda?

7 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Hey:)
Uite aici un tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=gx1dbz_7vJE
Dar mai poti pune primul nume si dupa la celalalt nume poti pune decat space:)
Bafta!

| IAmSoDifferent a răspuns (pentru PickUp):

Dar nu merge cu space thinking

| Igama a răspuns:

Nu ai cum sa pui doar un nume pe fb, trebuie doua neaparat

| kimmy7 a răspuns:

Nu ai cum sa pui un singur nume pe facebook, dar daca vrei sa fie doar Simona, fara Andreea, pune Sim Ona sau Simona Gjkmc (si inca ceva dupa) thinking

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru kimmy7):

Merge doar ca iti trebuie ip indonezian

| Ingerultaupazitor a răspuns:

Trebuie sa ai Mozzila Firefox