| Here4u a întrebat:

Cum imi pot pune poza de profil la facebook?

Răspuns Câştigător
| voicuadelina a răspuns:

Daca ai Timeline iti apare o poza si tu duci mouse-ul pe ea, apoi iti apare incarca foto. Dai acolo, iti alegi poza din calculator si gata.
Daca ai vechiul profil facebook dai click pe poza care apare in stanga sus, dupa aceea iti apare adauga fotografii si tu dai incarca fotografie de profil. Sau mai simplu, pui mouse-ul pe poza si iti apare adauga fotografie de profil.

Alte răspunsuri
7 răspunsuri:
| Stiki a răspuns:

Pai dai pe poza pe care vrei sa o pui si vezi ca undeva sus iti scrie poza de profil sau ceva de genul. Funda?

| Pokelion a răspuns:

Da click pe poza pe care vrei sa o pui si daca iti pare jos OPTIUNI dai acolo si scrie " Adauga ca fotografie de profil " daca nu scrie jos, vezi in dreapta jos scrie tot la fel. :*

Alte răspunsuri