| AAnnna a întrebat:

Buna,cum pot avea si eu mai multi urmaritori pe instagram? Puteti sa imi da.ti si mie >follow---https://instagram.com/izanicut/
Dau funda! :* :*

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

In primul rand trebuie sa pui poze. Nicio persoana nu vrea sa dea follow cuiva care nu are nicio poza. Nu-i nimic interesant. In al doilea rand incearca sa ai poze cat de cat interesante. Daca pozele sunt in culori vii, atrag cel mai mult atentia. Scoate profilul de pe privat si incearca sa dai si tu follow persoanei care ti-a dat.
Si nu in ultimul rand, da like-uri pozelor care iti plac. Chiar daca nu ai persoanele respective la follow. De obicei se uita la persoanele care le dau like si daca ai un profil frumos, o sa te urmareasca.
Sper ca te-am ajutat putin. Eu ti-am dat follow, astept sa pui poze.happy

| AAnnna explică (pentru Aasdfghj):

Cum sa scot profilul de pe privat? In acest moment nu am cum sa postez poze ca am o problema cu tel.

| Aasdfghj a răspuns (pentru AAnnna):

Cand intri la profilul tau, sub numerele alcelea ai "edit your profil" Intra acolo si in jos debifeaza unde scrie "posts are private" apoi dai pe butonul din dreapta sus.

4 răspunsuri:
| Anna0111 a răspuns:

Pai, de exemplu intri pe contul lui Justin Bieber si dai la followers. Urmaresti cat poti apoi peste cateva minute te vor urmari inapoi. Daca vrei urmaritori romani dai la contul de instagram mielucuonara adica Dan Capatos si tot asa dai la followers si ii urmaresti apoi te vor urmarii inapoi. Ca sa nu mai fi pe privat dai la punctele acelea trei din dreapta sus apoi dai pe "Privat Account" si dezactivezi.

| mary8247 a răspuns:

Vrei și tu să-ți crești pagina de Instagram foarte rapid cu adepți organici 100%? Atunci ești la locul potrivit?
Tot ce trebuie sa faci:

1) - Intra pe linkul de mai jos :
◆ ▬▬▬▬▬▬▬ ❴✪❵ ▬▬▬▬▬▬▬ ◆
https://getlikesfree.com/? rf=26570293422
◆ ▬▬▬▬▬▬▬ ❴✪❵ ▬▬▬▬▬▬▬ ◆
2) Contează te la Instagram
3) Copiază și trimite linkul dat de ei câtor mai multi prieteni de ei tăi

Cu cât mai multe pers se conectează pe link și își fac cont cu atât, tu crești in urmăritori

5 conectări - tu primești 50 fllws
15 conectari - primești 200 fllws
30 conectari - primești 500 fllws
Mult succes tuturor ‼️❤️‼️