| Andr7687 a întrebat:

Cum pot conecta cablul usb la calculator pentru samsung galaxy ace? atunci cand il conectez, telefonul se incarca si nu pot transfera nimic in pc. FUNDA!

4 răspunsuri:
| RKR a răspuns:

De ce program este vorba? de unde il pot lua de pe net pentru ca eu n-am primit nici un cd.

| mattdemon a răspuns:

Exact face si la mine (la mine cand bag cablul de date se incarca dar merge sa trag pe telefon vreo 30 de secunde dupa care se reseteaza) eu am bagat cablul de date si incarcatorul in acelasi timp iar dupa mi-a functionat.
Sper ca te-a ajutat.

| Andr7687 explică:

Nici eu nu am primit nici un CD. Ma gandeam la anumite setari dar... cine stie?

| Dumnyezo a răspuns:

S-ar putea sa fie nevoie sa instalezi programul de pe CD-ul din pachet. eu cand am cumparat telefonul, prima data am instalat ala(am un Samsung 5500 Galaxy)