| Vandici1Matei2 a întrebat:

Bună, cum pot instala un VPN pe pc gratuit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un virus pus intentionat Ci cand e cazul cineva iti poate afla istoricul "mascat de vpn" de pe net, Spargand / sau pe cale legala din baza de date a siteului de VPN respectiv.
Iar ca raspuns la intrebare pentru Vandici1Matei2 Recomand Vpn-u Windscribe, simplu descarci de pe net si selectezi tara de unde vrei sa iti fie Ip-ul., si iti ofera Vpn cu viteza buna de internet(dar are trafic limitat daca faci cont free iti da vreo 10gb de date la 20 de zile) e special pentru facut jocuri.
Sau primul vpn care iti da la cautare pe Google, instalarea e practic automata la toate nu iti trebuie cunostinte.

4 răspunsuri:
| hacktek a răspuns:

Instalezi / configurezi clientul de OpenVPN.
Serviciu gratuit de VPN:
https://freevpn4you.net

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Dacă ai nevoie pentru un browser, recomand sa cauti extensii. Spre exemplu, Operă contine free VPN cu conexiune în,, Europa, America si asia".
La google chrome, cu o singură căutare găsești multe.

| verginikvacutzagrasa a răspuns:

Cumpara l