| Clara_6276 a întrebat:

Cum pot pune intr-un program ca movie maker un video.Adica video sa fie la inceput apoi sa continue cu imaginile si muzica care vreau? Eu am movie maker dar nu merge.Sau ce format trebuie sa aiba videoclipurile?

Răspuns Câştigător
| vladimir23 a răspuns:

Incearca macromedia studio trebuie licenta, Pinnacle Studio Plus version 11 si la asta iti trebuie licenta, uite o adresa de unde poti copia un program http://www.softdown32.com/2009/11/ulead-videostudio-11-portable.html
sper sa ti fie de ajutor