| LoCr a întrebat:

Buna! Cum pot recupera un cont yahoo? Imi trimite codul de logare la un e-mail vechi care a fost dezactivat intre timp.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe parcursul operatiunii de recuperare ai optiunea de a spune ca nu mai ai acel e-mail. Daca ai numarul de telefon corect il poti recupera cu acel numar.

| LoCr explică (pentru Salontanul):

Nu imi da nicaieri nimic, orice dau tot acolo ma trimite. Am incercat sa fac altul cu acelasi email dezactivat dar nu merge

| Salontanul a răspuns (pentru LoCr):

Imi pare rau! Daca n-ai nici telefonul... asta e.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti adio de la acel cont, fiindca nu mai ai cum sa-l recuperezi, odata ce emailul de verificare a fost dezactivat.

| TutuianuBogdan a răspuns:

Cum pot recupera contul de yahoo.com