| alinutzu39 a întrebat:

Cum pot sa adaug un prieten pe facebook dupa ce l-am blocat ca nu-i pot vedea nici profilul nici sa-i trimit mesaje. Please sa fie raspunsul bun. Daca se poate.Dau FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| darkinside21 a răspuns:

Când bagi pe cineva la ignore nu-l mai poți vedea. Ca să schimbi asta te duci la setările contului (bara de sus, primul buton din dreapta) acolo te duci la blocare (a cincea opțiune din stânga) si dai deblochează persoanei pe care vrei să o vezi în continuare. happy

| alinutzu39 explică (pentru darkinside21):

Spune-mi daca se poate cum se numesc aceste butoane ca inteleg dar nu imi dau seama si nu scrie nicaier please!

| alinutzu39 explică (pentru darkinside21):

Nu gasesc Blocare nicaieri explica-mi fara butoane... cu cuvinte cu denumirile lor... big grin

| darkinside21 a răspuns (pentru alinutzu39):

Deci, sus de tot, in bara albastra ai: numele tau, gaseste prieteni, acasa si o rotitia. Dai clic pe rotita. Acolo „sub creeaza reclama" ai „setarile contului" Dai clic pe ala. Iti deschide setarile. Acolo ai mai multe optiuni. In stanga te duci la semnul interzis :0 cercul cu linia alba si dai clic pe el. Iti apare o lista cu persoanele pe care le-ai blocat si in dreapta ai optiunea deblocheaza. Apesi pe deblocheaza si agata. Mai bine de atat nu pot explica happy

| alinutzu39 explică (pentru darkinside21):

Gata GaTA mULTUMESC mULT... Uuite si funda de la mine...