| Anonima6754 a întrebat:

Buna, cum pot sa fac sa am views si urmaritori pe tiktok? Am facut 2 tiktok uri dar nu le-a vazut cred ca nimeni ...erau niste rekturi care mi-au venit mie in cap (necopiate). Aveti idee cum pot face urmaritori?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"erau niste rekt uri " - lămurește-mă ce-i aia?

| StefanE2019 a răspuns (pentru sierra1):

Rekt este varianta mai copilărească de a spune "a pune capac"

| sierra1 a răspuns (pentru StefanE2019):

O fi dar pare că nu se potrivește

| StefanE2019 a răspuns (pentru sierra1):

știu...

| StefanE2019 a răspuns:

Să folosești tag-uri corespunzătoare, care se încadrează în postarea ta, să pui o muzică decentă, dacă este cazul...

| makacacahehe a răspuns:

Devii iubita lui Vlad Alexandrescu si faci 135k doar aratandu ti muia