| Anonima0PLM a întrebat:

cum pot sa imi convin parintii sa imi ia un alt telefon daca anul trecut mi-am luat altul? Si vreau asta pentru ca m-am saturat sa rada prietenii ca eu am un telefon nasol dar si pentru ca merge greu! crying Ce ar trebui sa fac? Telefonul este Sony Ericsson Spiro

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ce să faci? Să laşi fiţele astea, şi să nu-i mai bagi în seamă pe prietenii tăi. Îmi şi imaginez ce prieteni ai, dacă pentru ei are importanţă telefonul pe care îl foloseşti.
Telefonul e ca să vorbeşti la el, şi să scrii mesaje, nu să faci poze, nu să îţi descarci aplicaţii, etc. Simple as that.

| Vaculin_Andreea_1984 a răspuns:

Eu de exemplu așa am procedat ca sa îmi i-a iPhone-ul5:1)prima soluție e sa dai apropouri
2)dacă acea nu mergea poți sa le spui,, mama toți copii de la mine la școala au telefoane noi numai eu NU am, dar nu vreau sa i-l iau pe gratis, voi avea note bune-promit!,,