| minion351 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg un cont de ask.fm? Sunt logata cu facebook-ul si mi-am dezactivat contul, dar as dori sa il sterg definitiv. Multumesc!

1 răspuns:
| George8916 a răspuns:

Intri in istoric si stergi tot( clear browsing data > perioada - pui de la inceput > bifezi toate chestiile - ca sa nu mai fie parole salvate etc. si dupa dai ok sau clear ) dupa asta nu o sa mai ai nimic salvat. o_0 dupa intri in setari si iti pui tu ca pagina se start google sau ce vrei