| dirtyraccoon a întrebat:

Cum pot sa scanez niste documente cu imprimanta si sa le salvez in telefon? Cand apas pe scanare spune ca nu s-a gasit nici-un calculator si nu are o optiune pentru telefon. E o imprimanta HP ENVY 5546.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Încearcă sa folosești windows fax and scan.
Scanezi documentele în formatul dorit, apoi le cauți pe HDD, sunt în documents-scanned documents, și le copiezi in telefon.
Metoda mai indirecta, dar sigura.

| gelu1970 a răspuns:

Instalezi in telefon CamScanner si le scanezi direct cu telefonul.
aplicatia e disponibila si pentru Android si pentru IOS

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Simplu scanezi le salvezi in pc pe urma le copiezi in telefon in memorie sau pe cardul de memorie

| dirtyraccoon explică (pentru BububucatorulBubycus):

Nu mai am spatiu pe pc asta e toata chestia...

| poenaru12 a răspuns:

Cauta pe tel cm scan si install dupa creza un cont cloud la ei si poti intra cu pc-ul pe site la ei cu contul tau creat si iti pui acolo si va apare pe tel