| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Cum pot sa schimb limba la un Samsung omnia i900? vreau macar in englezasad

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Intri în meniu, settings (setări), system (ultimul de jos ar trebui să fie), regional settings și alegi limba.
Acum depinde în ce limbă e meniul ca să-ți zic exact ce să selectezi pe acolo.
Vezi și aici http://www.youtube.com/watch?v=nIHr92tpaQA

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Gasesti la setari. daca nu gasesti locul tradu toata galeria in google translate si te va ajuta sa ajungi la limbi. daca nu are limile pe care le vrei trebuie pus un soft nou