| irinushu a întrebat:

Cum pot sa scriu numele meu pe o poza jpeg astfel incat chiar daca poza este copiata sa ramana ce am scris. Este vreun program?
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Ratzushk a răspuns:

Foloseste Photoscape, e cel mai usor program. Poti sa-l downloadezi simplu, scrii pe google "download photoscape" si il instalezi happy

Alte răspunsuri
| Andreea_Marian_1983 a răspuns (pentru Ratzushk):

Dj Marian

11 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Poti chiar si cu paint

| irinushu explică (pentru monstrulet):

Paint stie oricine. intrebam de ceva mia performant

| alecx4music a răspuns:

Poti sa faci chestia asta si cu paint (programul pe care il ai de la windows) Intrii in paint, tragi in program poza pe care vrei sa o editezi, apesi pe butonul cu semnul T (din paint) si scrii ce vrei acolo, ii dai save as, selectezi locatia unde sa o salvezi si ii dai un nume. Bafta!

evenso
| evenso a răspuns:

Buna!

Foloseste acest program online:

http://www.lunapic.com/editor

In partea stanga vei vedea unealta T - acela este pentru a scrie un text.
Nu este greu de folosit si scrisul va ramane daca dai Apply text. (in partea stanga jos)

| stepphy a răspuns:

Photoscapewinking

| script a răspuns:

Incearca photoshop-ul sau ca sa nu stai mult sa il instalezi incearca versiunea lui online in limba romana http://pixlr.com/editor/... este usor de utilizat ( apasa T pentru a scrie text)

Alte răspunsuri