| Adda_Elle_1999 a întrebat:

Cum pot sa sterg conversatile mele cu prietenele mele de pe Yahoo messenger! Dau fundita la cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Intri pe mess, sus la Preference-Archive si acolo iti apar toate conversarile, le poti sterge cu click dreapta si delete, sau parca iti aparea intr-un colt sus sa selectezi conversatia si sa o stergi happy

5 răspunsuri:
| eduard10 a răspuns:

Dai pe meiluri și iti apare inbox si alegi mesajele care le vrei sterse si dai delete.