| georgiana199 a întrebat:

Cum pot sa trimit muzica dupa calculator pe telefon cu cablu de date?

5 răspunsuri:
| Catalin270 a răspuns:

Pai conectezi telefonul si astepti putin pana se instaleaza driver-ul(o sa-ti arate)intri in my computer si te uiti ca trebuie sa apara un nou disk(numele cardului)iar apoi pur si simplu copiezi ce vrei pe elwinking. Funda?

| georgiana199 explică (pentru Catalin270):

Buna! pai eu am conectat telefonul si am asteptat putin si mie nu imi apare in my compiuter ci imi apare pc suite

| Catalin270 a răspuns:

Pai trebuie sa setezi din telefon cand il conectezi modul "mass storage" nu "pc suite"winking

| georgiana199 explică (pentru Catalin270):

Ok si dupa ce trebuie sa fac?winkinghappy

| Catalin270 a răspuns:

Pai dupa o sa-ti apara in my computer daca ai selectat "mass storage" si iti bagi ce muzica vrei.