| Anothergirl22 a întrebat:

Cum pot saa sterg un cont messenger facebook tinand cont ca nu l-am facut prin logare pe facebook ci l-am facut cu numarul de telefon. Daca mi-a cautat prin contacte la numere de telefon si a gasit mai multe persoane, acelor persoane le va apatea numarul meu de telefon?

1 răspuns:
| AndreiDV12345 a răspuns:

In primul rand nu le apare decat daca in setarile de pe Facebook ai lasat posibilitatea de a ti se vedea numarul de telefon.Iar un cont de Facebook se poate sterge doar daca contactezi echipa Facebook.