| Céline7 a întrebat:

Cum pot schimba limba de pe Facebook la iphone 5S? Problema e ca cand intru de pe web, am limba romana, iar cand intru direct de pe aplicatie, e engleza. Culmea e ca m-am dus in setari, iar in setari e setata romana...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat
Poate e un bug de la ei, asteapta cateva zile pana vine un update, sau vezi daca e un update disponibil

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone-ul in ce limba e? Ai incercat sa reinstalezi aplicatia?

| Céline7 explică (pentru anonim_4396):

In romana, da...si tot nu merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Céline7):

Ciudat
Poate e un bug de la ei, asteapta cateva zile pana vine un update, sau vezi daca e un update disponibil