| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot seta ca paginile apreciate de mine pe Facebook să nu mai fie publice?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Intri pe profilul tau si casuti despre si dai mai jos http://prntscr.com/r0swg6

| Nume6 a răspuns:

Intrii la setari de confidentialitate, cauti in jos "cine poate vedea persoanele si paginile pe care le urmaresti", apeși pe "vezi mai mult" și bifezi "doar eu".

| anonim_4396 explică (pentru Nume6):

Am încercat acolo, dar modificarea apare doar la paginile și persoanele pe care le urmăresc, nu și la paginile apreciate