| killmesoftly a întrebat:

Buna cum pot seta pe facebook la o fotografie sa nu primesc like-uri sau comment-uri?

3 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

La o singura poza nu poti. Doar pe tot profilul, ai la privacy felul in care sa primesti commenturi, si daca numa insel, ar trebui sa poti bloca tot. Dar poti bloca si anumite persoane happy

| Love25 a răspuns:

Am incercat si eu dar nu se poate straight face!

| Girllgirl a răspuns:

Pai. cand adaugi o fotografie noua, dai acolo unde scrie mai sus " public" tu il inlocuiesti cu "doar eu" si asa nu iti va vedea nimeni poza decat tu. Asa nu vei mai primi likeuri si commuri! Sper ca te-am ajutat!