| JustForMe a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare de pe ask.fm daca sunt de pe telefon?

1 răspuns:
| DeeaD1 a răspuns:

Pai vezi ca fiecare intrebare e incadrata intr-un chenar.In dreapta sus e un x dai pe el iar intrebarea va disparea de pe profilul tau si iti va aparea din nou la intrebari ca prima data cand ai primit-o... daca vrei sa o stergi de tot, adica si de la sectiunea intrebari, intri in sectiunea intrebari si la chenarul intrebarii e la fel...in dreapta sus un x pe care trebuie sa dai si asa intrebarea a fost stearsa. FUNDA? te rog