| LoVeLiFeEe a întrebat:

cum pot transfera mesajele din telefon in calculator? prin bluetooth? daca da, cum fac transferul cu bluetooth intre calculator si telefon si pentru alte fisiere? multumesc mult happy

3 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Nu, mesajele nu se pot transfera din telefon in calculator. Poate poze, filme, melodii, documente etc. dar mesajele care le-ai primit (SMS) nu.

Funda?

| CataliNN21 a răspuns:

Buna.

Pentru a face transferul de fisiere intre telefon - computer, computer - telefon, trebuie sa ai un dispozitiv numit bluetooth, care se ataseaza la calculator sau cablu de date care ar fi trebuit sa-l primesti la cumpararea telefonului.

Si in legatura cu transferul de mesaje, eu unul nu am auzit pana acum, poate sunt cam inapoiat laughing