| Alinaqueen a întrebat:

Buna
cum sa fac ca pe facebookul meu sa nu apara notificare de timpul ca mam impreetenit cu cineva! urgent

1 răspuns:
| simina96 a răspuns:

Buna! Intri la profilul tau la sectiunea,,friends'' si in partea dreapta sus unde apare,,friend requests'',,+find friends'' este langa un creion ca sa ii spun asa dai click pe el si selectezi,, edit privacy'' si pe urma selectezi la,, friend list'' si,, following'' in partea dreapta optiunea,, only me'' si gata.