| Nextone a întrebat:

Cum sa fac la facebook sa nu mi se mai trimita email de confirmare a unei cereri de prietenie? Ma refer la treaba aia cand dau eu o cerere sa nu se mai trimita email cand persoana respectiva o accepta.Se poate? Se mai poate totusi sa nu mi se mai trimita email-urile legate de cererile de prietenie din senin?

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna! Uite cum faci: Intri pe Facebook la Contul meu/Setarile contului si sus o sa vezi aliniate asa: "Setări | Reţele | Notificări | Mobil | Limbă | Plăți | Reclame pe Facebook |" si tu dai click acolo pe "Notificari" si debifezi acolo casuta unde scrie "Te adauga in lista de prieteni" si apoi mergi jos de tot si dai "salvati modificarile". Sper ca am putut sa te ajut.

| AlicePotato a răspuns:

La contul meu, setarile contului, notificari si alegi TOT ce vrei sa nu mai primesti happy