| DannaK a întrebat:

cum sa fac sa imi actualizez softul pe iphone 3g?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa-l asa! Nu e nimic nou vizibil intre 3.1.2. si 3.1.3. Dar daca totusi vrei sa-i faci, trebuie sa-l conectezi la pc si sa deschizi iTunes apoi programul iti va spune ca a descoperit un firmware nou pentru telefonul tau.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai versiunea 3.1.3 lasa-l asa! Nu recomand un soft mai mare decat 3.1.3. pentru iphone 3G, vei avea lag mare si nervi din cauza asta.

| DannaK explică (pentru neluL):

Unde pot sa ma uit sa vad ce versiune am?

| neluL a răspuns (pentru DannaK):

Configurari -> General-> Informatii -> in dreptul la Versiune iti scrie ce firmware ai instalat.

| DannaK explică (pentru neluL):

3.1.2 (7D11)

| DannaK explică (pentru neluL):

Mersi frumos!

| neluL a răspuns (pentru DannaK):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru DannaK):

Lasa-l asa! Nu e nimic nou vizibil intre 3.1.2. si 3.1.3. Dar daca totusi vrei sa-i faci, trebuie sa-l conectezi la pc si sa deschizi iTunes apoi programul iti va spune ca a descoperit un firmware nou pentru telefonul tau.