| andy_7267 a întrebat:

Cum sa reinstalez "local disk"D"? Am schimbat Windows XP si sa sters cu totul! Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Stefan2111 a răspuns:

Parerea mea este ca ai gresit ceva la reinstalearea windows-ului I( mai exact la partea aia cu partitiile. banuiesc ca ai formatat ''D''-ul si nu ai facut din nou partitia) Foloseste RECUVA sper sa te ajute cu ceva... DACA NU REINST. WIN again...

1 răspuns:
| Cosmin. a răspuns:

Nu se reinistaleaza partitia: 'local disk D:'
Exista programe care te pot ajuta sa recuperezi datele sterse, gen
Recuva, care il gasesti pe acest site (gratis): http://www.piriform.com/recuva