| Snoopyyy a întrebat:

Cum scot pe Facebook sa nu imi apara ca e ziua mea de nastere? Maine e ziua mea si sincer nu vreau urari prin cronologie. Multumesc

Răspuns Câştigător
| NicolasAlx a răspuns:

In sfarsit un om cu capul pe umeri. bravo ma. ai realizat cat de tampit te simti cand primesti urari numai pe facebook happy si eu ma simteam si am vrut sa fac asta. Sa vezi cine iti da un mesaj. dai la setari profil si mi se pare ca schimbi audienta, sa nu vezi decat tu. o sa vezi ca nu primesti nici o urare.

7 răspunsuri:
| RamonaDenisa a răspuns:

Pai te duci la editare profil, prezentare generala, si in partea dreapta vei gasi data ta de nastere duci cursorul sub ea si iti va aparea ceva gen editeaza informatii generale si de contact, dupa ti se va deschide o noua fila cu data ta de nastere. Te duci tot in partea dreapta dar pe acelasi rand cu ea si dai editeaza si dupa iti apare un patretel cu o sageata in jos dai click pe el si iti apar mai multe optiuni, prieteni, prietenii prietenilor si altele iar tu selecteaza doar eu. Asa vei vedea doar tu si nimeni altcineva. Sper ca te-am ajutat si astept funda. big grin

| CristinaSNC a răspuns:

Ti-au explicat restul destul de bine happy. Oricum, La multi ani kiss laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Si eu ma simteam nasol cand vedeam toata cronologia plina de urari...Asa ca am intrat la profil, la "Despre" si am bifat "Doar eu" la data de nastere happy. Bafta!

| Snoopyyy explică (pentru RamonaDenisa):

Multumesc dar din pacate nu stiu de ce nu merge sa iti dau funda, nu apare funda in dreptul tau... sad La altii apare, la tine nu, multumesc mult oricum!

| Snoopyyy explică (pentru CristinaSNC):

laughing Multumesc! :*

| RamonaDenisa a răspuns (pentru Snoopyyy):

E in ordine, sper ca te-am ajutat!