| infires a întrebat:

Cum se da ignor la cineva pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

1. Intri pe persoana respectiva.
2. Intri in lista.
3. O stergi din lista.
4. Te uiti unde scrie "ignore" si "add".
5. Dai ignore.
6. Bafta! happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima data te duci la contactul pe care vrei sa-l stergi click dreapta si delete apoi sus in coltul stang sub yahoo dai la: Messenger -> prefferences si acolo apare lista ignoratiilor ii stergi si pui cealalta optiune de a ignora userii care nu sunt in lista ta sa nu iti poata vorbi.

| Sliix a răspuns:

Heei :*
- Intri pe acea persoana.
- Intri in lista de messenger si dai click dreapta pe acea persoana.
- " Delete "
- Apoi iti apare " add " si " ignore "
Bafta :*

| ScheißeBeMine a răspuns:

Dai click dreapta pe persoana apoi dai DELETE, nu bifa Delete from adress book too. Apoi te uiti in Adress Book, apesi pe persoana si scrie in dreapta Add User sau Ignore User

| Brittanie a răspuns:

Buna! Prima data trebuie sa stergi acea persoana si apoi o sa-ti apar jos la massanger un contact.Dai pe contactul acela si spune Add user sau Ingnor user si dau ignor user.Bafta! Funda?

| KyssOana a răspuns:

Dai click drepta pe cel care vrei sai dai ignor si dai pe delete apoi il gasesti mai jos intr-o lista si ii dai iar ignorhappy

| Deiysucza a răspuns:

laughinglaughing numi zice ca nu stilaughinglaughing deci:

1.Alegi persoana

2.Este un dreptunghi langa el

3. Apesi pe drepthungi

4. Apesi pe delete

5.Este un patrat cu Delete from Adress Book, too

6. Apesi pe el

7.Dai OK

| WTFAAA a răspuns:

Messenger > Preferences > Ignore list > Add si bagi contactu' nedorit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger -> Preferences ->Ignore list

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi stergi id acelei persoane copiezi sau memorezi in cap intri la messenger >preferences >ignore list si sunt 2 buline si dai ignore only the people below: dai add si pui id acelei persoane si gata dai aplly si ok si gata sper ca te-am ajutat funda te rogg