| PiszicutzaDyDy a întrebat:

Cum se foloseste Cheat Engine 6.1? Va rof frumos! Am incercat la farmville 2 la IMVU si nu merge, va rog explicati-mi.

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Cheat Engine merge numai la jocurile instalate in pc nu merge pe browser adica depinde si ce vrei sa faci dar in nici un caz nu il poti utiliza online oricum eu iti spun cam cum se foloseste :

Deschizi Cheat Engine
In stanga sus e un monitor care licareste apesi pe el si iti apare o lista si cauti jocul in lista aia, spre exemplu tu vrei sa iti bagi bani in joc. dupa ce ai selectat jocul scrii acolo la value unde e linia goala scrii cati bani ai momentan in joc apoi apesi pe first scan iti scaneaza si o sa apara o linie cu suma care ai pus-o tu in general e prima ca e posibil sa apara multe apoi dai click dreapta edit si scrii cati bani vrei, atat pentru bani. Pentru speed hack ai pe partea dreapta o casuta si scrie Enable SpeedHack bifezi casuta si it apara o banda si poti da de la 0 la 500, 0.1 e cel mai rapid in timp ce 500 e slowmotion.

| xOanax a răspuns (pentru Spaz472):

Mie sincer imi da error

1 răspuns: