| Ralux a întrebat:

Cum se salveaza datele dintr-un telefon Samsung (eu am S Advance)? Imi voi schimba bateria si astfel se vor pierde toate datele.
Agenda telefonica, fisiere, poze etc. Intr-un cuvant tot big grin. Ma gandesc si eu ca prin stick USB dar poate sunt unele care nu se pot salva doar prin aceasta metoda. de exemplu agenda telefonica?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu are rost să te complici că scoaterea bateriei nu va afecta cu nimic datele din telefon.Succes

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E na, cine ti-a spus? Ia scoate bateria din telefon, sa vezi ce se pierde!

| LTAA a răspuns:

Bateria nu are legatura cu memoria telefonului.

| Florinx123 a răspuns:

Buna!
Daca scoti bateria unui telefon nu se va pierde nimic.