| Pufuletmic a întrebat:

Buna,cum se sterge istoricul de pe google chrome? funda!

Răspuns Câştigător
| Rührselig a răspuns:

Cu Ctrl+shift+n activezi modul incognito. Adică nu se mai salvează paginile de pe tabul respectiv deschis.
Şi ca să ştergi istoricul, ai în colţ dreapta sus o iconiţă cu 3 linii orizontale, click, dai pe history, şi pe clear browsing data, şi selectezi acolo ce vrei să ştergi.

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu vrei să vadă ai tăi la ce porno te-ai uitat, pufulet mic?

| Pufuletmic explică (pentru Wøodenpints):

Daaaa cred ca ma uit numai la asa ceva, cred ca asta e ocupatia ta, nu a mea! macar daca faceti misto faceti de altcineva!

| PedoBarbie a răspuns:

Chrome://history/ dai la sterge toate datele de navigare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa de la tastatura CTRL + H
sau din colt dreapta sus meniul si cauti optiunea istoric.De aici te descurci

| Z3R0H0uR a răspuns:

Intrii in Unelte si intrii la Istoric. Acolo poti sterge orice folosing butonul DELETE!

| pvg a răspuns:

Dai la setari... mai setari avansate si te intreaba daca vrei sa stergi istoricul si pe cate zile 1zi/ 3 zile/ o saptamana

| Pufuletmic explică:

Multumesc tuturor!