| anonim_4396 a întrebat:

cum sterg toolbarul imvu de pe google chrome? L-am sters din control panel dar tot apare pe chrome si nu vreau sa mai apara.
Ce sa fac? (am chrome in engleza).
Ce sa fac sa nu mai am imvu toolbar?
Funda!
Urgent.

Răspuns Câştigător
| ApexPredator a răspuns:

Salut. Uite iti dau un program care ti se va sterge de tot toolbarul. Iti dau un link sa il downloadezi de pe softpedia si o sa iti apara dupa aia o pagina cu browsers si ii dai in jos cu liniuta aia si unde e google chrome acolo ii dai jos acolo de tot si acolo o sa vezi google chrome si acolo apesi ca sa bifezi unde ai tu toolbarul. Dupa ce ai bifat dai la Remove select toolbar si gata, nu o sa il mai ai, te asigur eu 100% asa am facut si eu si nu mi-a mai aparut niciodata toolbarul la toate browserele. A mers pe cuvant http://www.softpedia.com/......aner.shtml
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Lariiiiiisss a răspuns:

Si eu tot Toolbar Cleaner foloseam, dar acum nu merge de la windows... Zice ca antivirusul mi-a detectat ceva http://www.softpedia.com/......aner.shtml

| xXRyuXx a răspuns:

Uitati aici cum sa scapati de toolbar-urile de la google chrome fara a downloada ceva. Dati pe butonul cu 3 linii din coltul din dreapta apoi dati la options daca e in engleza, daca e in romana dati la instrumente apoi la extensii si se va deschide o pagina cu toolbar-urile voastre si puteti sa le stergeti sau sa le dezactivati/activati. big grin
Daca doar l-ai sters din Panel nu ai facut nimic. De acolo trebuia dezinstalat.
Orice toolbar se dezinstaleaza/elimina din optiunile browserului. Trebuie doar sa ajungi in sectiunea optiunilor si acolo iti arata toate toolbarurile pe care le ai.

| Patrulescu_Alicia-Maria_1998 a răspuns:

Umbli in setarile la toolbar si dai remove. Funda

| rostonol a răspuns:

Softpedia are virusbig grin

| VoicuI a răspuns:

Si eu am o problema la fel si am dat sa descarc programul ala dar nu imi merge sa il instalez.