| Atim a întrebat:

Cum trebuie sa editez fiesierele audio ca atunci când pun muzica pe CD ecranul masinii sa îmi afișeze numele piesei in loc de Track1, 2, etc? La cd-urile cumpărate afișează mereu titlul piesei, la cele făcute de mine doar la 2-3 piese. Am încercat sa pun in proprietățile fisierului numele, dar tot nu le vede. Cum ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| An0n a răspuns:

Intra in proprietatile fisierului, apasa pe Detalii si uita-te la Titlu. Daca acolo scrie Track1, 2, s.a.md,schimba-i tu numele ca inseamna ca acolo era problema.

| Atim explică (pentru An0n):

Nu e de acolo problema, am incercat asa și tot nu imi citea titlul. Ele primesc numele de track după ce scriu cd-ul si sunt numerotate in ordinea in care le asez eu in folderele de pe cd. Cred ca din nero ar trebui sa fac ceva, dar nu știu ce