| cdrlm58 a întrebat:

Curand urmeaza sa imi schimb telefonul si nu ma pot decide intre windows phone si android. Pana acum am folosit doar device-uri cu android, dar sincer windows phone mi se pare la randul sau interesant, cu atat mai mult ca nici nu folosesc cine stie ce jocuri si aplicatii. Telefonul pe care vreau sa mi-l iau o sa fie midrange doar ca nu ma pot decide ce sa aleg intre cele doua sisteme de operare. Funda celui care imi ofera un raspuns cat de cat satisfacator!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai bun android ca eu am windous phone si face figuri telefonul. I-a android pe lângă sunt multe jocuri pe care nu le poti juca pe windous. Acum e alegerea ta. Baftă.

| bumtzbumtz a răspuns:

Eu am Windows Phone pe telefonul meu ( Nokia Lumia 520 ).dar ti-as recomanda ceva cu Android.Nu ca Windows Phone-ul n-ar fi bun, dar pe cel cu Android exista mult mai multe aplicatii si toate cele...asta nu inseamna ca cel cu Windows Phone nu e bun..Acum e la alegerea ta. Sper ca te-am ajutat.winking

| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Din cate persoane cunosc ca au sau au avut telefon cu windows nu au fost prea multumiti...